İçeriği Geç

Haber Detayı Geri Dön

Kas 13

2020

AGON COVID19 DÖNEMİ ÇALIŞMA SİSTEMİ

AGON COVID19 DÖNEMİ ÇALIŞMA SİSTEMİ

AGON COVID19 DÖNEMİ ÇALIŞMA SİSTEMİ

Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) ile mücadele ettiğimiz bu zorlu günlerde, ekip arkadaşlarımızın ve toplumun sağlığı en büyük önceliğimiz. 
Bu dönemi sağlıklı şekilde atlatmak için aldığımız tedbirleri ve yeni normaldeki iş düzenimizi sizlerle paylaşmak isteriz.

Agon Koronavirüs Tedbirlerini Nasıl Uyguluyor?
İlk pandemi uyarısından itibaren Koronavirüsü yakından takip ediyor ve önlemlerimizi alıyoruz. Dünya Sağlık Örgütünün ilk uyarısının ardından, çalışma arkadaşlarımızın ve toplumun sağlığını gözeterek evden çalışma sistemine geçtik. Devletin, ofislere geri dönme politikasının ardından Sağlık Bakanlığı’nın yayınladığı prosedürleri dikkatle uyguluyoruz.

Agon Toplantılarını Nasıl Sürdürüyor?
Toplantılarımızı online olarak gerçekleştiriyor; webinar gibi düzenlediğimiz içeriklerle paylaşmaya uzaktan devam ediyoruz.

Agon Ekibi Evden mi Çalışıyor?
Ofise güvenli dönüş sürecinde ekip arkadaşlarımıza, sosyal mesafe ve hijyen kuralları çerçevesinde güvenli bir çalışma ortamı sunuyoruz. Evden çalışması mümkün olan ekip arkadaşlarımız, evden çalışmaya devam ediyorlar. İşlerini ofiste veya sahada yürütme ihtiyacı duyan ekip arkadaşlarımız için ofisimizi, özel temizlik ekipleri kontrolünde sürekli hijyenik ve açık tutuyoruz.

Agon’un Salgının Seyrindeki Olası Durumlar İçin Planı Var mı?
Sürdürülebilirliği sağlamak, kesintisiz hizmet vermek adına olası senaryoları göz önünde bulunduruyor, aksiyon planımızı güncel tutuyoruz. Sizlerle açık iletişim kurmaya devam edeceğiz.

En Kısa Sürede ve Sağlıklı Günlerde Bir Araya Gelmek Dileğiyle…

AGON Ailesi

MENÜ